Polityka prywatności


Polityka Prywatności

Wprowadzenie.

 

Prywatność naszych użytkowników traktujemy poważnie i chcemy aby czuli się pewnie używając naszego serwisu. Polityka Prywatności traktuje o informacjach personalnych (określanych dalej jako "Dane"), które mogą być przechowywane przez nas na naszej stronie. Polityka te nie odnosi się do innych informacji, które do nas nie należą i których nie kontrolujemy. Proszę przeczytaj nasze Warunki Użytkowania.

1. Zbieranie Danych.

Nasz proces rejestracji wymaga jedynie unikalnego identyfikatora użytkownika oraz hasła. Podanie pełnego imienia i nazwiska oraz opisu użytkownika jest opcjonalne, aczkolwiek zalecane. Weź pod uwagę, że twoja nazwa użytkownika lub inne informacje wysyłane na stronę mogą zawierać rzeczywiste, identyfikacyjne dane personalne i mogą pojawić się na stronie. Jak wiele innych stron, możemy również automatycznie pobierać informacje zawarte w logach serwera takie jak adres IP, informacje z plików cookie.

2. Używanie Danych.

Możemy używać Danych, aby ułatwić użytkownikowi poruszanie się po stronie. Dołożymy wszelkich starań aby twoje Dane nie zostały ujawnione, chyba że: (i) Polityka Prywatności stanowi inaczej w dalszej części dokumentu; (ii) otrzymamy twoją zgodę na udostępnienie twoich danych; (iii) nasze serwis wymaga interakcji z lub jest obsługiwany przez stronę trzecią (np. Application Service Provider); (iv) zostało złamane prawo i toczy się postępowanie; (v) zauważymy, że twoje postępowanie łamie Warunki Użytkowania serwisu i jego Politykę Prywatności lub inne warunki użytkowania oraz w przypadku naruszania naszych praw własności; (vi) przejście na inną stronę używając odsyłacza zamieszczonych w naszym serwisie wymaga przeczytania Polityki Prywatności owej strony.

3. Edycja i kasowanie informacji o Twoim koncie.

Zapewniamy możliwość edycji informacji o sobie, dostarczonych w procesie rejestracji poprzez stronę ustawień osobistych. Możesz zażądać wykasowania swojego konta poprzez kontakt z adminem. Artykuły lub inne dane, które zostały nam dostarczone (takie jak np. posty na forum), a nie dotyczące Twojego konta, mogą pozostać dostępne na naszej stronie nawet po wykasowaniu konta.

4. Zmiany w Polityce Prywatności.

Może dojść do zmian w Polityce Prywatności. W takim wypadku informacja o tym pojawi się na stronach naszego serwisu.

5. Kontakt.

W razie jakichkolwiek wątpliwości w zakresie Polityki Prywatności prosimy o kontakt z administratorem serwisu.

6. Wyłączanie plików cookie

Informacje na temat ustawień dotyczących ciasteczek w poszczególnych przeglądarkach dostępne są na poniższych stronach:


 
Zarząd Oddziału Gminnego
Związku Ochotniczych
Straży Pożarnych
Rzeczypospolitej Polskiej
w Rzgowie
ul. Plac 500 Lecia 22, 95-030 Rzgów
tel. +48 42 214 12 10
email: prezes@osp.rzgow.pl
Licznik wizyt:Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Rzgowie
Wszelkie prawa zastrzeżone